Reakcia na: LUK #6800:
V Košiciach teraz nepobývam, takže sa môžem vyjadriť len za Prešov. Tak ako k nám nikdy nedošlo LIVE, tak isto nechápajúc čítam na všetkých možných fórach o nejakých lietadielkach a teraz o bodke. V Prešove som akurát videl na bilboardoch veľkú (tuším) červenú bodku, ale v MHD určite nie. Akurát máme klasickú reklamu DOTS s tyčinkou na boku vozidla (obyčajná nepriehľadná nálepka).

pitto32
takze sa neuraz. Ja som sa neurazil tak by som bol rad, keby si ty nebol.
All : Nemam rad styl, ze kazdy na kazdeho pinda.
Nemozte sa vsetci kusok respektovat.
Priklad nespravneho typu : " pitto32 : bez do riti, blbce. Chces vyhodit jedinu ... ".
Spravny priklad : " heeeej Pitu ! ta co si zaspal, ved to je jedina dvojdverakova.... " .
Takze by som bol rad