Reakcia na: Sarko #6504:
A ešte dodatok - DPMK ako výhradný dovozca Solarisov si reklamu v SR nerobí, lebo to nevie...
Kazdopadne, co DPMK k tomuto kroku viedlo? Nechapem vsak, ako sa vylucuje klbovy autobus so Solarisom...
Pedro
http://www.dpo.cz/SOLARIS/18_pohledy.htm
No dnes som sa rozpraval s jednym so solarisu ale vraj kapacitne je to biedne.Vraj maly ikarus zoberie viac ako to velke cudo.Je to pekne solaris ale vraj strasne uzke a menej miesta.Z toho dovodu vraj city busy skor.Su siroke takze vojde viac ludi.