Práve som zistil, že mám foto 512-ky a nie len jednu...
http://citybus.cz/kosice/fotografie/gallery.php?akce=ukaz&media_id=248
All : Má niekto fotky 512-ky pred GO, ktoré ešte nie su u mňa..teda okrem Sarkových, Ikarusových...? Nex to konečne strieskam dokopy... ? ? ?
http://citybus.cz/kosice/fotografie/gallery.php?akce=ukaz&media_id=248
All : Má niekto fotky 512-ky pred GO, ktoré ešte nie su u mňa..teda okrem Sarkových, Ikarusových...? Nex to konečne strieskam dokopy... ? ? ?
Ja by som ale čakanie na signál "voľno" do času státia na zastávke nezapočítaval. Nemožno sa spoliehať, že bude vždy svietiť najprv práve signál "stoj".
Sarko
* zo zast. OC Optima, vstup máš uvedený odchod o 7:43, ktorý tam je nazvyš
* konečnou zastávkou je podľa vyvesených CP zastávka OC Optima, vstup, nie OC Optima, konečná.