neviem, je to dobre, či zle ?
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=11.9.2004/48616K
a potom ešte toto
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=11.9.2004/48687K
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=11.9.2004/48616K
a potom ešte toto
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=11.9.2004/48687K
Peter