Dočerta! Celý týždeň nemám na nič čas, fóra čítam doslova za pár sekúnd, a keď konečne na niečo zareagujem, tak to aj pobabrem. Takže predošlý príspevok ešte raz:
Re #6411 BMko: Neviem, mne sa akosi názov Connex s "poriadnou" dopravou nespája, skôr naopak.
Re #6411 BMko: Neviem, mne sa akosi názov Connex s "poriadnou" dopravou nespája, skôr naopak.

Sarko
Vážení diskutujúci,
dnes, 9.9.2004, od 9:00 a v 9. uplynutý deň od tragédie v Beslane, si pripomenieme obete tragédie symbolickou hodinou ticha. Ďakujem.