Reakcia na: Balky #6320:
Už sa nečudujem, že ZSSK sa správa tak antizákaznícky ako sa správa. Divízia obchodno-prepravná totiž sídli v KE.A len tak bokom: ŽSR sa nepotýkajú s nedostatkom peňazí. ŽSR sa potýkajú s problémom, ako peniaze čo najlepšie neefektívne preplytvať.
Pripadne rozhorcene reakcie na mail, toto forum si necitam... ?
TA
http://imhd.sk/ke/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&u=f1f9f0edf4f0f0f2&no=0&id=27302aeef6f021f2f0f0f234