Reakcia na: Balky #6320:
Už sa nečudujem, že ZSSK sa správa tak antizákaznícky ako sa správa. Divízia obchodno-prepravná totiž sídli v KE.A len tak bokom: ŽSR sa nepotýkajú s nedostatkom peňazí. ŽSR sa potýkajú s problémom, ako peniaze čo najlepšie neefektívne preplytvať.
Pripadne rozhorcene reakcie na mail, toto forum si necitam... ?
5
Skôr by šlo o ten pocit pre cestujúceho, že IDE a nevlečie sa a nestojí pri každej vŕbe. Mohli by sa Jazerčania čítajúci toto fórum vyjadriť, či by expresnú L7, prípadne zastávky na znamenie brali, a či by to "zlepšilo ich vzťah" k eletričkovej doprave.