Reakcia na: Terepin #60046:
Dal som si to do vyhľadávača spojenia a ten mi ponúkol aj prestup na magistráte na električku a následne peší presun od Spoločenského pavilónu na Michalovskú, kde prestup na L17. ? Takto je to 25 minút, čo by už u Teba mohlo vyvolať pocit tarifnej spokojnosti, že si ten 30-minútový lístok užiješ takmer naplno. ?
Yogi616
Re #60039 Rudyke902: no, bohužiaľ, Košice zaostávajú ešte aj za ním. ?