Reakcia na: TA #59935:
topiaci sa aj slamky chytá, to nepoznáš?!? za /teraz už/ bývalého vedenia sa toho udialo až-až! ak sa tak zaujímaš o problematiku DPMK, mal by si vidieť aj do ich karát, aké sv....á robili! lazar povedal, čo musel, a čo mal pred nosom, a NKU sa vrtalo iba určitom roku, takže ti unikajú iné roky, iné zverstva...mal som ťa za múdrejšieho, prepáč, obhajuješ tu niečo, či niekoho, kto sa tu za celú svoju existenciu choval podlo...dnes som slušný...
Dimi