Reakcia na: Dimi #59928:
...netrepem, len konštatujem že peniaze ktoré sa v DP "rozšafárili" na odmenách, a predražených zmluvách, a.t.d..., tie už nikto nikdy neuvidí, a cestujúci (kôly ktorým a pre ktorých vlastne DP má fungovať), tak z toho nič nemaju... tak si to mal pochopiť - a to hovadina nieje.. ?
Rudyke902
no zase použijem postoj laika-cestujúceho , bus po VP, po výmene dverí za nové a po mesiaci premávky už maju "fugu" a tahá cez nich - asi to nieje celkom normálne..
....to na aute kontrolujem všetko možne -preto nemám take "fugy". ?