Reakcia na: Rthalia992 #59915:
..ok, ak chceš verím - niesom odborník na dvere ? ? ... no tá druha časť vety platí čo som napísal, nič sa poriadne nedorobí v dp - ak sa niečo opravuje, mení, a tak... a to je asi problém, neviem prečo.. ?
, snáď toho veľa nepokazia..
Rudyke902