...vidím že aj obyčajná farba na buse je dobrá téma na diskusiu... a to v BA majú skoro všetky vozy rovnakú farbu.
to ak by sme sa mali baviť o všetkých farbách a ich odtienov vozov ktoré jazdia v KE, ta bolo by o čom písať do konca roka.. ?
... čo tak prejsť napr. na ED ? o nich dávno už "nebola reč" ?
to ak by sme sa mali baviť o všetkých farbách a ich odtienov vozov ktoré jazdia v KE, ta bolo by o čom písať do konca roka.. ?
... čo tak prejsť napr. na ED ? o nich dávno už "nebola reč" ?
Dokedy chceš ešte o tomto tu vyplakávať?
veteran