Reakcia na: redburger #59757:
Prečo by to bolo obmedzovanie akých práv? Keď dostaneš vodičák s takým obmedzením, tak bude platiť s takým obmedzením, s akým bol vydaný. To je teda právne bezvedomie...
... ak by ale niekto uviedol ze zena nesmie vies taketo vozidlo bola by to diskriminacia z dovodu pohlavia 
takyto navrh zakona by som akceptoval

Košičan
a diskriminacia pri pozivani alkoholu pre vek ?? ... to je asi uplne ina a dlhsia debata ak narazas na zakonom dovolene pitie od 18 rokov. Len to asi bude suvisiet ze od 18 je obcan plnolety a zodpovedny sam za seba