Reakcia na: Peter55 #59770:
Nie je určená? Ja som neraz šiel v Avii do obchodu, aký zákon som porušil?Inak, je mi smiešno z tej vašej debaty, toľko drístov pokope som dlho nečítal. Jeden povie blbosť, druhý ho opraví a povie ešte väčšiu, no mám dosť ? ? ?
Rudyke902
No tie gumy na buse - tak to je príklad určitého obmedzenia - no ale jedná sa o rozdelenie vozidiel a nie veku...
a čo ten minimálny vek na vodiča busu napr. v DP ?