Reakcia na: Peter55 #59770:
Nie je určená? Ja som neraz šiel v Avii do obchodu, aký zákon som porušil?Inak, je mi smiešno z tej vašej debaty, toľko drístov pokope som dlho nečítal. Jeden povie blbosť, druhý ho opraví a povie ešte väčšiu, no mám dosť ? ? ?
Košičan
a preto ak niekto ma vodicske opravnenie na vedenie osobneho automobilu je diskriminacia z dovodu veku zakazat mu jazdit po urcitej hodine ... ine by bolo ak by prislusny dopravny inspektorat dal zakaz konkretnemu vodicovi z dovodu sustavneho porusovania dopr. predpisov