Reakcia na: Rudyke902 #59779:
ja netvrdim ze zena nemoze viest kamion alebo autobus ... pisal som ze nie kazdy moze vies autobus ... pretoze na to nema dostatocnu prax, nepresiel napr. psychotestom atd. ... toto nie je diskriminacia pretoze takato osoba nesplna podmienky
... ak by ale niekto uviedol ze zena nesmie vies taketo vozidlo bola by to diskriminacia z dovodu pohlavia 
a preto ak niekto ma vodicske opravnenie na vedenie osobneho automobilu je diskriminacia z dovodu veku zakazat mu jazdit po urcitej hodine ... ine by bolo ak by prislusny dopravny inspektorat dal zakaz konkretnemu vodicovi z dovodu sustavneho porusovania dopr. predpisov
takyto navrh zakona by som akceptoval
Rudyke902
-- a ten povinný vek vodiča na bus v DP je aky?
"košičan" - ináč viem že na Slovensku su aj ženy kamionistky, alebo aspoň vodičky nákladiakov.. a dokonca v niektorých DP jazdia ženy bežne na busoch aj trolejbusoch aj klbových a bez problémov..