Reakcia na: diego79 #59729:
V zákonníku práce z ktoréhokoľvek roku sa píše o cenách bytov a výškach platov?S tými platmi si inak trocha mimo, neviem, či úmyselne alebo preto, že si ovca. Kto mal "VTEDY" 3.000,- Kčs, dnes určite nemá 500,- EUR.
A s tou zmluvou to máš tak - ak ti zamestnávateľ nebude mocť dať zmluvu na dobu určitú, tak ti nedá žiadnu - budeš doma. A potom plač.
TA
Re #59716 Peter55: s oboma bodmi súhlasím, len som sa predtým odvolal na štatistiky
Re #59718 Rudyke902: naopak: zo slova byť vznikol výraz bývať
Re #59719 tbus: v čom je výhodnejšie viesť tieto vozy so starými papiermi?
Re #59727 Peter55: vyriešiť sa to dá veľmi jednoducho: vyrazíš z Bratislavy skôr - tak, aby si to stihol. Tak ako vieš, že nemôžeš vojsť do križovatky na signál stoj a nerobíš to, tak budeš vedieť, že nemôžeš jazdiť počas nejakého časového úseku a nebudeš to robiť.