Reakcia na: diego79 #59729:
V zákonníku práce z ktoréhokoľvek roku sa píše o cenách bytov a výškach platov?S tými platmi si inak trocha mimo, neviem, či úmyselne alebo preto, že si ovca. Kto mal "VTEDY" 3.000,- Kčs, dnes určite nemá 500,- EUR.
A s tou zmluvou to máš tak - ak ti zamestnávateľ nebude mocť dať zmluvu na dobu určitú, tak ti nedá žiadnu - budeš doma. A potom plač.
Rudyke902
No ale netvrdím že navrhované riešenie je ideálne, to zas nie! Ale myslím si že viac dobra ako zla by to prinieslo na cesty. ?