...tých super prestupov v rámci Ke je veľmi veľa.. napr. z jazera do optimy - je to vzdušnou čiarou celkom blízko - no použitím mhd priam nekonečný príbeh ....
....cestoval som tou 6229 po VP, nechápem prečo už nejazdí v "ke-unifik" laku, ale pôvodnom.. že vraj problém z techn.preukazom - tomu nie veľmi rozumiem, veď zmeniť farbu voza legálne v TP nemôže biť problém.. nieje to prvý voz čo menil farbu. U ostatných o šlo, u tohto to nešlo? ?
....cestoval som tou 6229 po VP, nechápem prečo už nejazdí v "ke-unifik" laku, ale pôvodnom.. že vraj problém z techn.preukazom - tomu nie veľmi rozumiem, veď zmeniť farbu voza legálne v TP nemôže biť problém.. nieje to prvý voz čo menil farbu. U ostatných o šlo, u tohto to nešlo? ?
Iv