"Z ulice Štúrova v úseku pred Steel Arénou dve hodiny pred zápasom a počas neho úplne vylúčia individuálnu dopravu."
(http://www.hokej.sk/clanok82595-Doprava_by_pocas_sampionatu_nemala_skolabovat.htm)
a už je vyriešený problém s podchodmi. Žiadne netreba.
(http://www.hokej.sk/clanok82595-Doprava_by_pocas_sampionatu_nemala_skolabovat.htm)
a už je vyriešený problém s podchodmi. Žiadne netreba.
810zssk
Dalsia vec je, ze vodici ohrozili vykonanie vykonov vo VEREJNOM ZAUJME co myslim tiez nie je zanedbatelne.
Ja len lutujem, ze som si nenaplanoval trip do KE, lebo by som si zobral kameru a pekne sa na konecnej isiel vodicov pytat za co strajkuju. To by bol vysledok!