Reakcia na: Kari #59429:
Presne toto ma dnes neskutočne "potešilo"... 6 automatov, zelená kontrolka svietila na dvoch, z toho jeden odmietal akceptovať mince... Fungoval len ten jeden bez displeja.Re #59432 Rudyke902: Vieš čo je to rekonštrukcia a čo novostavba? Upriamil by som tvoju pozornosť na slovo NOVOstavba...
Re #59433 VLK: Mal by to povedať tomu hypotetickému cestujúcemu ?. Vďaka za odpoveď.
Kari
A ešte k skvelému novému manažmentu: dosť často pozerám v nedeľu večer, resp. pondelok ráno, kedy do mesta prichádza naraz kopec ľudí, ktorí cestujú aj na bežné lístky, koľko automatov z celkových 6 na Stejšn skvér funguje. Spravidla sú to až dva. Dnes fungovali až 3, ale to bolo okolo 17. hodiny. Načo je tam potom tých 6 automatov, keď vtedy, keď sú veľké návaly, väčšina z nich nefunguje?