Reakcia na: Rudyke902 #59394:
...a že dali v DP ev.č 539 kt8 ktorá u nás ani nebola,nejazdila - to nieje hovadina.. (len reakcia na tvoje slová: ..... boli tu, dostali čísla, predali sa, čísla ostali..) ? ale už tie čísla necháme tak, o.k? Dik. ?
tbus
Električka má tiež interné EVIDENČNÉ číslo a k nemu číslo vozidla, karosérie rok výroby, nabehané km, svoje vlastné jedinečné číslo, aké budeš mať aj ty, keď dostaneš občiansky preukaz.