Reakcia na: Sarko #5848:
Takže si bol v kancelárii vozmajstrov USSK? Ináč podľa mojich vedomostí je tam 16 a nie 17 koľají / t. j. len taký detail/ Zohnať sieť vlečky v areáli USSK nie je problém, horšie je to s jej zverejnením a rozširovaním. ?

balky
Ale zas nemozes byt az taky nespokojny, ked si sa v jeden den vozil na tolkych linkach.(vzhladom na casove intervaly niektorych liniek).