Reakcia na: Vladimír #5901:
Este raz. Ten vlak nikto nechce rusit, vravel som, ze je urceny hlavne pre pracujucich, a je vyuzity najmä v useku Poprad-Zilina-(Bratislava). Vlak na svojej trati zbiera cestujucich, co musia cestovat za pracou a potom napr. v Poprade, Strbe ich drviva vacsina vystupi. Dalsi vyznamny vystupny bod je Zilina.jasne, ze aj z Kosic cestuju ludia,no ich pocet je nizsi, ako na dalsich staniciach.Je to podobne, ked R612 Zemplin ide z Kosic o 0:20, no zbiera najma ludi z okolia Ziliny az Trnavy, co migruju za pracou do Blavy (na 7hod.)
Sarko
12:26 - príchod 613 na Valcovne USS, smer Košice, spojedne prednou časťou vzájomne spriahadlami
12:32 - odchod súpravy 613+512B z Valcovní USS
12:41 - prejazd súpravy zastávkou Pereš
12:42-12:44 - prejazd súpravy perešským mostom
12:47 - prejazd súpravy zastávkou OC Cassovia
12:51 - prejazd súpravy kruhovým objazdom
12:52 - vystupujem na kruhovom objazde