Reakcia na: VLK #58227:
tam ide práve o ten víkend. A kam sa chcú voziť, to ti môže byť fuk, nech hoci aj tam a späť celý deň len tak. Dôležité že chcú. Roky tadiaľ cestovali, tak myslýš že zrazu prestanú? A zaplatí to mesto, tak ako ostatné linky. Keď si starostovia žiadajú posilňovať špičku, tak nech posilnia aj financie, aby sa nemuselo uberať cez víkend.
tbus