Reakcia na: 5 #58213:
"Alebo aspoň cez víkend, aby táto linka chodila. Žije tu veľa starších ľudí. Aj v autobuse som počula, ako hovorili o tom, že sa nevedia dostať napríklad k nemocnici."
--->>> ak majú na mysli novú nemocnicu, čo asi aj hej, keďže je reč o L 18, tak po prečítaní tejto vety už nemá zmysel čítať článok ďalej
Re #58212 S499.1023: Werner, nie Wernher
... Ale tak skor ide o to, ze az na motoristov, ktorym by zase vypadol nejaky dovod preco je ich auticko tak strasne potrebne by taketo riesenie skvalitnil a zrychlil cestu mhd .. a to by mestu malo ist ...
5
http://korzar.sme.sk/c/5646687/obyvatelom-watsonovej-ulice-a-okolia-sa-nepaci-terajsi-stav-linky-c-18.html
„Žiadame, aby osemnástku dali do pôvodného stavu."
Petíciou cestujúcich sa zaoberať budú, no na súčasnom stave to zrejme nič nezmení.