Reakcia na: tbus #58198:
Hm ... no asi by to nerozdychali ako by ich v rannej spicke predbehoval uz 2 autobus ... Medzi tym som nieco pogoogloval .. mhd takto funguje v Brne takze to nemoze byt velky problem - napr s opotrebovanim a pod.
Inak je az zarazajuce ako sa opakuju problemy ktore mali v 70 rokoch mesta v zapadnej europe. Ale zjavne niesme schopny sa poucit z ich chyb ...
veteran
Inak, všetkým fanúšikom histórie košickej MHD dávam do pozornosti málo vídaný záber na konečnú električiek na cintoríne z 20. rokov. http://yfrog.com/5or0000566j