neviem, ale zda si mi, ze vobec nevies aka je sizuacia s vozidlami na zam. nocnych a ra spojoch. jazdia tam vozidla s cca 850 000 km. v noci nie je ziadna zaloha a premava tam len jeden spoj. a tie tvoje iris-busy to nie tiez vobec ziadna vyhra takze nikto po nich netuzi, lebo su len vycackane ale polamane a tiez maju cez 500 000 km.
.
irizar
Aj s obligátnym WTF!...