Taký nápor klientov, aký včera zažil Dopravný podnik mesta Košice (DPMK), si nepamätajú ani historici s najlepšou pamäťou. Hlavnú budovu na Bardejovskej ulici aj pobočku na Rooseveltovej (na snímke) atakovali tisíce záujemcov o vrátenie cestovného, ktoré zaplatili, no nemuseli, počas nedávneho Dňa bez áut.
http://korzar.sme.sk/c/5584903/dpmk-vracal-cestovne-za-22-september.html
http://korzar.sme.sk/c/5584903/dpmk-vracal-cestovne-za-22-september.html
Peter55
Keby sa tymto tvojim nazorom riadili všetci historici tak by dnes neboli muzea ani expozicie na hradoch a zamkoch ani rôzne napodobeniny komunistickych bytov atd atd. A o autach ani nehovorim....
Proste to že ta sedačka je o 1cm širšia a ma ine pršivanie vidi iba 1% ludi ktori nastupia do voza a kvoli 1% zarytych "pamätnikov" pripravit o zazitok inych ludi je podla mna na hlavu.