Reakcia na: Peter55 #57544:
v histórii tohto "vlákna" nikto nikde nenarážal na konkrétny úsek DPMK (jedine Ty, ak si "odborníkmi" v #57465 myslel niekoho konkrétneho, to netuším), takže neviem, prečo do toho VLK zatiahol organizačnú štruktúru. Je síce pekné, že vysvetlil, ako to v DPMK majú rozdelené, no tým by to malo (mohlo) končiť. A keď tak spätne čítam, VLK sa pripojil do diskusie až k #57480, kde sa opäť nikde nespomínal konkrétny úsek štruktúry DPMK. Navyše, domnievam sa, že každý pochopil #57480 ako vyslovene ironicky ladený príspevok.
5
Re #57531 VLK: Diskutuje sa tu o MHD, o DPMK ako takom... nikto tu nič o jednotlivých úsekoch nepísal, tak nechápem, prečo tu stále miešaš organizačnú štruktúru.
Re #57537 TA: "...tak či tak každý rok jazdia spoje takmer úplne prázdne."
Tak to preto sa včera okolo obeda do jednej kĺbovej 72-ky pri Tescu už nevošli ľudia...