Viete, čo napísal pete. v prispevku #1334 na po.imhd??????
Posledná veta:,,Tiez sa tesim na kosicke nove citybusy s plechovymi tabulkami... ? "
Posledná veta:,,Tiez sa tesim na kosicke nove citybusy s plechovymi tabulkami... ? "
milan-cestujúci
Ak doprava na ŽST nie je hlavná funkcia nočných spojov, tak to zrejme nie je ani funkcia denných spojov. Potom sa kľudne môžu zrušiť aj všetky denné spoje na ŽST (a rovno aj zastávky MHD na ŽST).