Reakcia na: Vladimír #5634:
Suhlasim, takyto krok je ohromnym (7 milovym) krokom dozadu. Lenze tu sa davno neriesia problemy tak ako by sa mali (trvale), vzdy sa hlada riesenie, na ktore vzdy doplati iba cestujuci. MHD preziva zo dna na den.
Sarko
Dnes sa mi podarilo vypátrať, že vedľa haly Ťažkej údržby vo vozovni, stoja na slepej odstavnej koľaji 4 podvozky z KT8D5, a podrž sa, z #535. Výrobný štítok č. d178365 som našiel síce len na jedinom podvozku, ale ostatné vyzerajú obdobne a sú spolu všetky štyri. Takže budem pátrať ďalej a zisťovať, ako sú pomiešané podvozky.