"Predvedenie autobusu novej generácie - Mercedes CapaCity" - To ma zaujíma, či tam dajú 6264 ?.
"Linka č. 14 - cykloslužby DPMK
Autobus so stojanmi na bicykle" - Konečne dobrý nápad. Len či sa to aj bude praktizovať, keďže v Košiciach je z nepochopiteľných príčin zakázané prepravovať v MHD bicykle.
btw, CapaCity bude ten jediný bratislavský voz, alebo nejaký iný?
"Linka č. 14 - cykloslužby DPMK
Autobus so stojanmi na bicykle" - Konečne dobrý nápad. Len či sa to aj bude praktizovať, keďže v Košiciach je z nepochopiteľných príčin zakázané prepravovať v MHD bicykle.
btw, CapaCity bude ten jediný bratislavský voz, alebo nejaký iný?
A ten kto to zaviedol a schválil by sa mohol označiť za rasistu.
harry386