Reakcia na: AutobusovyManik #48803:
Treba si uvedomit, kde sa tento pocit toho, ze "tu nieco jazdi, aj ked v takom stave, v akom je" dostava do rozporu s predpismi.
a možno prenajať nejakú modernú električku zo západnej európy (ale to už preháňam)
romeo