Reakcia na: Peter55 #48741:
A niektori iemhadaci sa na celnom skle autobusu vyvazaju cele dni. A este si pokecavaju s vodicom. Nemam rad dvojity meter.
Bus pruh treba urobiť tam, kde sa tvoria kolóny a nie tam kde idú už 2 jazdné pruhy vedľa seba, ktoré sa aj tak na Nižných Kapustníkoch po cca 200 - 300 m spájajú pred vstupom na hlavnú cestu
TA
teraz tam je zákaz, ale veď to je len dočasný stav, nebude to navždy