Reakcia na: Yogi616 #48521:
ako? jednoducho...pride autobus, vysadí cestujúcich a odíde...a tá linka je absolútna kravina ? a ty si včera tvrdil že je dobrá pretože opátske nemá spojenie s NO. Keď bola stará 19 bolo pekne prepojené jazero, opátske, NO atď...ibaže asi lepšie bolo rozrubať jednu linku na tri nové ?
5
"Zastávka: Tepláreň. Vážení cestujúci, vitajte na palube Jazerného expresu. Na tejto linke platí špeciálna tarifa "SMS 50". Posielajte SMS v tvare "JAZERNYM EXPRESOM PRIAMO ZA SVOJIM SNOM" na číslo 1166. Najbližší spoj má odchod po nazbieraní 50 platných SMS. Cena spätnej SMS s informáciou o počte chýbajúcich SMS do najbližšieho odchodu je 1 €. Túto službu pre Vás pripravila Vaša starostka."