Reakcia na: VLI #47858:
Na tom moste nie su ani lampy, pochybujem, že by tam statik povolil dať troleje.
a čo sa týka obchodného centra.. to je strašne inteligentné, že 10 už nepôjde k optime
a nechápem prečo.. ale neva...
jt
Trolejbusy treba využívať maximálne ako je to možné. Teoreticky je možné vypravovať spoj každé 2,5 minúty, čiže terajší stav je taký, že možnosti tbusov sú využité približne na 50%... Spojenie cez Sečovskú ale rozhodne toto sídlisko potrebuje a spoliehať sa iba na trolejbusy by bolo možné vtedy, ak by sa vybudovalo vedenie aj na Sečovskej. Čiže teraz tam autobusy potrebné sú. Ale ani náhodou nie cez severný výjazd cez Tri brody.