Reakcia na: Peter55 #47815:
ak by si si prečítal, čo už tu bolo napísané a načo si reagoval, tak by si toto nenapísal. Práva sú na oboch stranách rovnaké. Akurát, že jeden predáva a druhý kupuje - inak to ani nejde.
Ale k veci - pokutu by ti asi mohli dat. Ina vec je ze ta predavacka ti to jednoducho nemala odmietnut predat
Peter55