Reakcia na: jt #47716:
ja si aj tak myslim, že ak by som išiel ako cestujúci na čierno len preto, že vodič mi nemal vydať z napr. 20 €vky, bol by som musel zaplatiť pokutu ja pri kontrole revízorom. A oháňanie sa zákonom by mi nepomohlo. Touto diskusiou chcete asi prinútiť DPMK, aby zrušil predaj u vodiča.
jt
Alebo ukáž ty čierne na bielom, že ja sa mýlim. Tu sme ti už ja, aj TA dostatočne preukázali ako toto vidí zákon. Ak vieš o nejakom vyššom právnom predpise, ktorý toto upravuje, tak prosím.