Reakcia na: jt #47676:
tak to by som chcela vedieť, či by si ty radšej skákal do nich a prišiel o prácu, keď máš na krku rodinu, byt, auto, minimálne 1 pôžišku, alebo držal hubu a bol rád, že máš peniaze na jedlo, ktorým by si nakŕmil seba, ženu a deti a aby si im aj mohol odložiť aspoň niečo málo do budúcnosti, aby neskončili na ulici, alebo aby si tam neskončil už ty sám....aj ked je tá práca realizovaná za neuveriteľne zlých podmienok
jt
Re #47659 Peter55: Drbať môžu, ale vodič sa má ohradiť, že je vecou podniku vytvoriť mu pracovné prostredie vhodné na výkon toho, čo sa od neho žiada. A toto splnené nie je.