tiež by som to tak povedal, ved majú cestovanie zadara, ale iba v uniforme, ako aj policia a naši preslávení politici, lenže tí nemajú na sebe ani vlastnú kožu, bo by še za ňu haňbeli!
okrem kositu si videla v MHD cestujúcich v uniformách? dajme tomu požiarnikov? tí majú svoje skrinky, šatne. Alebo policajtov? Tiež majú svoje prezliekárne. Alebo sanitárov si videla v buse v bielom??? Nie každý takýto pracovník, reprezentujúci svoju firmu má šatňu a nerobí zo seba idiota na verejnosti, že ja som hasič, ja policajt alebo sanitár!!! Česť výnimkám z kositu, lebo neviem prečo si zvykli na to, že zo smradu kontajnerov ich vidieť prevážať sa na L12, akoby nemali šatne!
Zatiaľ prebieha výberové konanie na výrobu rovnošiat a búnd pre vodičov.
Taká otázka do pléna, keď tu padla táto téma. Čo myslíte, akej farby budú uniformy? V mestských žlto-modrých, alebo mestských podľa vzoru DPMK - zeleno-bielych? ?
konkurz bol vypísaný na nové mundúri, otázka znie, ak budú tie uniformy, či ti zamestnávateľ pridelí miesto na odkladanie, na prezliekanie nejakú šatňu, čo mu pri zmluve s vodičom vyplýva zo zákona! Ak nie, tak nemôžeš byť za to potrestaný formou krátenia prémií podľa ich smerníc o odmeňovaní...
Chcel som sa spitat nevien čo je na tom pravdy.budu sa pre šoferov pripravovat nejake uniformy?Diky ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
jt
Taká otázka do pléna, keď tu padla táto téma. Čo myslíte, akej farby budú uniformy? V mestských žlto-modrých, alebo mestských podľa vzoru DPMK - zeleno-bielych? ?