Reakcia na: Yogi616 #47367:
Ešte to prejde zariadenie na fixáciu rozchodu, taký malý žltý vozík. Potom to prejde trocha väčší žltý vozík (podbíjačka), ktorý sa zas postará o vertikálne uloženie. Trať bude určite úplne rovná, ak to neodfláknu.
Peter55
A k tomu hluku, to zaleži ako su koľajnice upevnene, v ostrave maju betonove podvaly a nejake pružne uchytenia ako spona a skoro vôbec ot nehuči, všekto zaleži na kvalite spracovania.