Reakcia na: Nikoliatko #47286:
ta moja zlata, chytiť L18 je zazrak v každej hodine dennej, autobusy z toho užasneho sidliska, že THC sa vola, si chodia stale jak chcu, ja L18 tiež chodím ráno do školy, na mieri má byť na 7:18, prídeme tam s trolikom na 7:16, a L18 už dávno nikde nieje, ani len náznak toho, že by niekde mala byť, a tá ďalšia zasa pre istotu mešká, tak neviem čo sa sťažuješ na troliky, ktoré majú prispôsobené časy na zastávky presne pre svoju rýchlosť....radšej sa sťažuj na autobusy z THC, ktoré asi nepoznajú CP a chodia si ako sa im zachce.....(aspoň vtedy keď som tam ja, a to je každý deň) ?
ja 18 už momentálne nevyužívam toto bol jeden z mála prípadov keď som sa nepotrebovala dostať ku technike -hlavnej budove ale trošku inde,teda sa mi už neoplatilo ísť L15+L19 ale ak by chodila aj ku mne, tak by som ju jednoznačne využívala ale ja radšej idem opačným smerom cez sečovskú lebo tam mám aspoň istotu, že budem 8 minút čakať ale stihnem
Bolo by to fakt tak veľa čakať poobede cestou zo školy dĺžku 1 celého intervalu - 5 minút, ak by si náhodou nestihla plánovaný prestup? Rozmýšľaš vôbec, čo si práve odmietla
Nikoliatko