Reakcia na: PTI #47003:
už keď ste tu pridal svoje, pridám aj ja niečo...Konečne sa Vám chcem poďakovať za tie naše krásne kopcovité semafóry KVP, Magistrat - tam dokonca ten pre chodcov ide celú noc a nie je riadený prepnutím si chodca, ale je na pevno... potom na Furči Poliklinika, Lidl... proste nadhera...
Viete koľko nafty, elektriky sa už vďaka tomu spotrebovalo... Ďakujeme aj za zvyšenie emisií od rozbiehajúcich sa do kopca, najmä nákladných áut, autobusov... ?
jt
Re #46988 Tizo: Tak s týmto sa do bodky stotožňujem. Toto mesto sa ide hrať na najkultúrnejšie na Slovensku, ale má ďaleko čo i len k najkultúrnejšiemu stádu.
Re #46996 Tizo: Ako som súhlasil vyššie, tak teraz nesúhlasím. Hádam si to napísal len trocha nadnesene, lebo toto je maximálna hlúposť v košických podmienkach.