Reakcia na: Tizo #46989:
17ka ma zdokumentovane meskania az do 20 minut (staci sa postavit v popoludnajsej spicke pred Novu nemocnicu a sledovat, na kolke svetla 17ka prejde). A to, ze neprisiel nejaky spoj, kludne moze znamenat aj to, ze zostal tych 20 minut visiet v zache...
eMareq
BTW, nikto si v tom celom humbuku nevšimol, že cez Americkú triedu nejde zase pravidelne nič. Síce tam je len zastávka kostol, ale nemám ten dojem, keď existovala L36, žeby nebola nevyužitá. Čo keby sa L27 odklonila z Madridskej a potiahla na Hanojskú (do tohto pseudoobratiska) a spustila dole Európskou triedou a potom by šla od HM TESCO svojou trasou? A naopak L34 by sa potiahla až po Madridskú?