a ete ma zaujíma aký je rozdiel medzi tým, keby tú L17 nechali tak, ako je teraz aspoň sa tým niekam dostanem, ako L30 ktorú už teraz vidím prázdnu, pretože z Lingova Miú Zupkovej a Exnárovej neverím že dakto pôjde na stanicu 30 keď tu je L15 ktorá je omnoho skôr na stanici ... hoci treba ísť pešo ... škoda no že to takto zasa dokašľali, lebo tam asi veľmi kilometre neubrali
som zvedavá fakt, ako tento fakt príjmu Ťahanovčania, lebo tá 36 sa mi teda nezdá rýchlejšia ako 18 .... ale u nás v Ke je to tak, platí pravidlo naokolo bližšie
TA
" Na vedenie DPMK sa v auguste minulého roka po zavedení vtedajšieho nového linkového vedenia zosypala kritika odborníkov na dopravu, ale najmä Košičanov. "
--->>> ktorí odborníci na dopravu kritizovali to linkové vedenie? Starostovia ( ktorí si ho sami navrhli )
Inak, v zmenách je spomenutá aj L 52 - nie však zmenou trasy, ale tým, že bude jazdiť iba v špičke, čo jazdí aj teraz.