Reakcia na: Isidor #46962:
" Na vedenie DPMK sa v auguste minulého roka po zavedení vtedajšieho nového linkového vedenia zosypala kritika odborníkov na dopravu, ale najmä Košičanov. "
--->>> ktorí odborníci na dopravu kritizovali to linkové vedenie? Starostovia ( ktorí si ho sami navrhli )
Inak, v zmenách je spomenutá aj L 52 - nie však zmenou trasy, ale tým, že bude jazdiť iba v špičke, čo jazdí aj teraz.
Nikoliatko