Reakcia na: Nikoliatko #46970:
tak to potom máš veľmi dobrý odhad, lebo ísť dolu furčou 50km/h a nezastaviť minimálne raz, je zázrak.....alebo to bolo ešte veľmí dávno, ked sa to ešte dalo tak raz do dňa
som zvedavá fakt, ako tento fakt príjmu Ťahanovčania, lebo tá 36 sa mi teda nezdá rýchlejšia ako 18 .... ale u nás v Ke je to tak, platí pravidlo naokolo bližšie
Vladimír
Pri intervalovej dileme 24 vs. 20 podľa mňa vyhráva 24-ka kvôli lepšej nadväznosti na L10, nie preto, že by niekto nemal kilometre na 20min. interval.