Reakcia na: eMareq #46808:
ak bude L7 zastavovat pri starej radnici dvakrat, bude to aj v emteste? alebo to ostane po starom a elektricka bude na jednej zastavke len otvarat dvere bez hlasenia. ak v systeme zastavka nepribudne tak vyhodu vidim v lepsej vyuzitelnosti 4zastavkoveho listka
?
eMareq
Stará radnica (Kuzmányho)
Stará radnica (Čsl. armády)
Re #46802 RDZ 50: No na nič, veď cestujucibytonepochopilia,nezvyklisipripadnebytozneuzili.
Re #46800 Nodes: Samozrejme (víkend sa vzťahoval na L9).