Reakcia na: eMareq #46796:
Takže bude sa zastavovať na dvoch zastávkach s rovnakým názvom? Nebude sa zastávka na Kuzmányho premenúvať? Všetky linky až na L2 budú po novom zastavovať na oboch stanovištiach, čiže zmysel by to dávalo.
?
Nodes